SON DAKİKA

2019-2020 YILI VİZE YENİLEME ATLETİK TEST KOŞUSU VE YAZILI SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI.

Bu biyografi 14 Mayıs 2019 - 18:46 'de eklendi ve 317 views kez görüntülendi.

16 Mayıs Perşembe günü saat 18:00’da İl Hakem Kurulu tarafından İl Hakemlerimize yönelik vize yenileme atletik test koşusu yapılacak olup; grup ve saatleri ekli dosyada belirlenmiştir. Ayrıca atletik testte başarılı olan İl Hakemleri ve İl Gözlemcilerimiz 20 Mayıs Pazartesi günü saat 18:00’de Yeni Dernek Binamızda yazılı sınav olacaklardır. Hakem ve Gözlemcilerimize başarılar dileriz.
İL HAKEMLERİNİN DİKKATİNE
1. İsimleri belirtilen hakemlerimizin mazeretsiz atletik test sınavına katılmaları zorunludur.
2. Atletik test sınavı ilk grup 18:00’da koşmaya başlayacak olup ısınma ile ilgili süreci hakemler kendileri takip edeceklerdir.
3. Belirtilen grup listesinin dışında geç gelen yada kendi grubunda koşmayanlar bir sonraki gruba KESİNLİKLE dahil edilmeyeceklerdir. Bunun için kurul üyeleri kesinlikle aranmayacaktır.
4. Koşu öncesi ısınmaya hazırlanacak olan hakemlerin kale arkalarında ısınmalarına müsaade edilmeyecek olup taç çizgisinde bulunan yerde ısınmalarına müsaade edilecektir.
5. Atletik test sınavında koşusunu tamamlayan hakemler stadyumdan ayrılacaktır.
6. Koşu esnasında saat ile çıkışa izin verilmeyecektir.
Gaziantep İl Hakem Kurulu

ATLETİK TEST KOŞU PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Emirkan AVCİM Askere Gidiyor.

İlimiz Bölgesel Yardımcı Hakemlerimizden Sn. Emirkan AVCİM vatani görevini yapmak üzere Ankara’da birliğine teslim olacaktır. Sayın hocamıza kazasız ve sağlıklı bir şekilde askerlik yapması dileğiyle hayırlı teskereler dileriz. Gaziantep İl Hakem Kurulu…

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Milli ve manevi değerlerin coşkuyla yaşandığı, toplumsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden olan Ramazan Bayramı'nı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramı'mız mübarek Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni eder, Başta camiamız olmak üzere tüm spor paydaşlarımızın Ramazan Bayramını kutlarız. Gaziantep İl Hakem Kurulu…

GÜNLÜK HABER AKIŞI

SON DAKİKA HABERLERİ